Konsultacje nauczycieli

Lp. Nazwisko i imię Termin konsultacji Miejsce
1. Artman Monika poniedziałek, 14:00 - 15:00 pokój 212
2. Błasik Grzegorz środa, 15:30 - 16:30 pokój nauczycielski
3. Ciż Małgorzata ----- -----
4. Damaszko Beata wtorek, 7:00 - 8:00 pokój obok sali gimnastycznej
5. Damaszko Paweł wtorek, 14:00 - 15:00 biblioteka szkolna
6. Domka Przemysław piątek, 7;00 - 8:00 sala 308
7. Duma Wojciech czwartek, 7:00 - 8:00 pokój obok sali gimnastycznej
8. Dybka Dorota piątek, 7:00 - 8:00 sala 108
9. Gaweł Dorota piątek, 14:00 - 15:00 sala 109
10. Gembarzewska Katarzyna czwartek, 7:00 - 8:00 sala 311
11. Gierlach Joanna poniedziałek, 7:00 - 8:00 sala 106
12. Głowacz Roman środa, 7:30 - 8:00 pokój nauczycielski
13. Gorzko Piotr piątek, 7:30 - 8:00 pokój 218
14. Gościak Edyta środa, 7:00 - 8:00 pokój nauczycielski
15. Grochala Zoriana środa, 7:00 - 8:00 sala 107
16. Hajduk Rafał 1 wtorek miesiąca, 13:15 - 13:45 pokój nauczycielski
17. Handziak Bogdan poniedziałek, 14:00 - 15:00 sala 301
18. Hayder Paweł środa, 14:00 - 15:00 pokój nauczycielski
19. Hayder Urszula piątek, 14:00 - 15:00 sala 203
20. Katan Małgorzata poniedziałek, 7:00 - 8:00 sala 302
21. Kądziela Anna czwartek, 14:00 - 15:00 sala 111
22. Knyshyk Nataliya wtorek, 15:00 - 16:00 sala 306
23. Korbas Małgorzata czwartek, 7:00 - 8:00 sala 204
24. Kostecki Robert środa, 15:30 - 16:00 pokój nauczycielski
25. Kręciproch Kazimierz wtorek, 12:30 - 13:30 sala 304
26. Krupska Anna wtorek, 7:00 - 8:00 pokój 105
27. Kuriańczyk Jadwiga 1 środa miesiąca, 14:00 - 14:30 sala 111
28. Kwaśnik Anna ----- -----
29. Lachowicz Marta ----- -----
30. Maksymiak Michał poniedziałek, 12:25 - 12:55 pokój nauczycielski
31. Materlak-Gaweł Bernadetta środa, 14:00 - 15:00 sala 201
32. Matwijec Renata środa, 14:00 - 15:00 sala 310
33. Mazur Ryszard ----- -----
34. Panecka Małgorzata poniedziałek, wtorek 7:25 - 7:55 sala 211
35. Pecuras Irena piątek, 14:00 - 15:00 biblioteka szkolna
36. Pich Magdalena poniedziałek, 14:00 - 15:00 sala 208
37. Pilszyk Marek poniedziałek, 14:00 - 15:00 gabinet dyrektora
38. Radochońska-Wasiewicz Elżbieta środa, 7:00 - 8:00 sala 102
39. Rybka Arkadiusz poniedziałek, 7:00 - 8:00 sala 309
40. Ryznar Konrad środa, 7:45 - 8:45 pokój obok sali gimnastycznej
41. Smoła Elżbieta wtorek, 7:00 - 8:00 pokój nauczycielski
42. Stochła Marzena poniedziałek, 14:00 - 15:00 sala 202
43. Szczurowska-Gajda Lucyna poniedziałek, 13:00 - 14:00 sala 104
44. Śliwa Teresa poniedziałek, 14:00 - 15:00 sala 103
45. Turczyńska Tamara środa, 7:00 - 8:00 pokój nauczycielski
46. Vu-Thanh Renata wtorek, 7:00 - 8:00 pokój 213
47. Walczak Jolanta środa, czwartek 7:30 - 8:00 pokój nauczycielski
48. Wantuch Magdalena wtorek, 7:00 - 8:00 pokój nauczycielski
49. Wątróbska Elżbieta poniedziałek, 14:00 - 15:00 sala 212
50. Wiglusz Magdalena ----- -----
51. Winiarska-Szpond Beata wtorek, 7:30 - 8:00 pokój nauczycielski
52. Wiśniewska-Lupa Marta piątek, 7:00 - 8:00 sala 101
53. Wojnarowicz Gabriela piątek, 14:00 - 15:00 pokój nauczycielski
Data publikacji: 15-10-2023 12:31

Na skróty